Menu
Your Cart

Blog RSS Feed

10 Jan DJI M30 Review
admin 0 35
DJI Enterprise sērijas dronu vidū līdz šim pietrūka viens universāls drons, kas būtu kopakts, vienkāršs un spējīgs. Ar M30 ienākšanu tirgū situācija ir krietni uzlabojusies – 16x optiskā tālummaiņa, lāzera tālmēris, divas kameras (platleņķa un optisk..
08 Mar Motosports Leasing
admin 0 59
In cooperation with ESTO we offer......
14 Jun DJI AIR 2S Review
admin 0 29
2021. gada aprīlī izlaistais DJI Air 2S ir jaunākais consumer sērijas drons, uzlabots Air 2 modelis. Vai beidzot būs pārspēts DJI flagmanis Mavic 2 un kādi tehnoloģiskie jaunumi ir atrodami Air 2S, par to šajā rakstā.Specifikācija. Kas jaunsDJI Air 2..
08 Jun Legislation in the drone sector
admin 0 16
Šis gads bezpilota lidaparātu jeb dronu nozarē bija zīmīgs ar divām jaunām Eiropas Savienības regulām, kas ieviesa vienotu regulējumu dronu lidojumiem ES teritorijā. Papildus tam pašlaik izstrādē atrodas trīs Ministru kabineta noteikumu projekti, kas..
26 Apr DJI MAVIC 2 ENTERPRISE ADVANCED Review
admin 0 25
IevadsMavic 2 Enterprise Advanced (M2EA) ir uzlabots Mavic 2 Enterprise (industriālās) sērijas drons ar termālo un vizuālo kameru, būtībā 2018.g. nogalē izlaistā Mavic 2 Enterprise Dual nākošā versija. Pats gaisa kuģis ir praktiski nemainīgs Mavic 2 ..
30 Jun Use of drones in rescue operations
0 10
Mūsu droni tiek aktīvi izmantoti būvdarbu plānošanā, elektrības līniju apsekošanā, taktiskajās mācībās un citur, bet, protams, nevar nepieminēt, ka mūsu dronus aktīvi izmanto pat pašmāju glābšanas dienesti. Protams, mēs nevar apkopot visus veiksmes s..
Showing 1 to 6 of 13 (3 Pages)